KALİTE POLİTİKAMIZ

VİZYONUMUZ

Otomotiv tüketicisinin memnun olacağı ürünleri tasarlayıp, üreterek ülkemizde 81 il ve 7 kıtada kaliteli ve güvenilir yedek parça üreticisi olarak tanınmak.

MİSYONUMUZ

Daha kaliteli ürünleri, daha ekonomik üreterek,

  müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak,

·Çalışanlarımızın tatminini ve moralini arttırmak,

·Ortaklarımıza tatminkar oranda kazandırmak,

·Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek için

 

MİSYONUMUZ :

"PERFORMANS VE REKABETTE

 ÜSTÜN BAŞARI"  dır.

ETİK DEĞERLERİMİZ

DÜRÜSTLÜK/ HONESTY;

Sadece başkalarına karşı değil, kendimize karşı yaptıklarımızda da özgüvenimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyacağız. Verdiğimiz sözleri tutmak, başkalarının bize ve bizim dürüstlüğümüze güvenmesini sağlar.

DOĞRU BİLGİ/EXACT INFORMATION;

Doğru bilgi veririz. Ürünlerimizin tasarımı, kalitesi ve özellikleriyle ilgili müşterilerimize her zaman doğru bilgi vermeyi yaşam felsefesi sayarız.

GÜVENİLİR ÜRÜNLER/RELIABLE PRODUCTS;

Tüketicilerimizin güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ürünler tasarlar ve üretiriz.

OPTİMUM FİYAT/OPTIMUM PRICE;

Müşterilerimize optimum fiyat sunarız. Ürünlerimizin ilk ve son fiyatları arasında büyük farklar oluşmaz. Zaman içinde oluşabilecek tüm maliyet düşümlerini müşterilerimize fiyat indirimi olarak yansıtırız.

ÇÖZÜM ODAKLI POZİTİF YAKLAŞIM/POSITIVE SOLUTION-FOCUSED APPROACH;

Müşteri memnuniyeti odaklı açık, dürüst ve tüketici güvenliğini ticari kaygılarımızın önünde tutan bir anlayışla üretim ve satış hizmetlerimizi gerçekleştiririz.

ÇEVREYE SAYGI/RESPECT TO ENVIROMENT;

Yaşadığımız tabiatı korumayı kendimize borç biliriz.  Doğaya zarar verebilecek her türlü üretim faaliyetinden kaçınırız. Bu çerçevede düzenlenmiş tüm ulusal ve uluslar arası normlara uyarız.

MÜŞTERİYE GÜVEN/TRUST TO CUSTOMER;

Müşterilerimize güveniriz. Müşterilerimizle bir bütün olarak dünya pazarlarında büyük başarılar elde edeceğimize inanıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Değerli arkadaşlarım,

Şirketimizin ana ilkesi;

"Performans ve Rekabette Üstün Başarı" dır.

·  Bunu sağlamanın ön koşulu, temeli "insan' a saygı" olan "Toplam Kalite"  yaklaşımımızın BESEKA' nın fonksiyonlarındaki uygulamalarının sürdürülmesi olduğunun bilincindeyiz.

·  Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını önemle izlemeli ve koşulsuz yerine  getirmeliyiz.

·  Rekabet gücümüzü sürdürebilmek ve daha ilerilere taşıyabilmek için müşterilerimize sunduğumuz ürün ve  hizmetlerimizle yönettiğimiz tüm süreçlerimizde  "mükemmellik" in arayışı içinde olmalıyız.

·  Hızla değişen iç ve dış müşteri taleplerini doğru zaman, miktar ve kalitede sağlayabilmek için "Sürekli İyileşme  ve Geliştirme" faaliyetlerimizi sürdürmeliyiz.

·  * Personelimizin şirketimize bağlılığını en yüksek seviyede tutmalıyız ve BESEKA OTOMOTİV' de çalışmaktan mutlu olmalarını  sağlamalıyız.

·  Amaçlarımızı gerçekleştirebilmek için sınırlı "kaynaklarımızı etkin kullanma" ya devam etmeli ve gerekli teknolojik yatırımları zamanında yapmalıyız.

·  Tedarikçilerimizi bir iş ortağı olarak görmeli ve onların aynı hedefleri benimsemelerini sağlamalıyız.

·  Ürünlerimizi ; çalışanlarımıza, müşterilerimize, son kullanıcılara ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlamalı ve üretmeliyiz.

·  Kaliteli ürünler kaliteli ortamda üretilir. Ailemizin her bireyi işyeri ortamımızın "emniyetli, temiz ve düzenli"  olmasından sorumludur.

Müşterilerimiz tarafından güvenilir, güçlü ve saygın bir imalatçı olarak görülmek ve ilk akla gelen doğal iş ortağı sayılmamız için; BESEKA ailesinin tüm fertlerinin bu yöndeki çabalarını sürdüreceğine inancımı bildirir, Toplam Kalite anlayışımızın yaşamımıza, ilişkilerimize ve işimize ışık tutmasını temenni ederim.

© beseka .
BRAND MEDYA